Pracownik Zmian Nocn Mcdonald Quote Chociszewo Jobs Vacancy in Mcdonalds Polska Chociszewo

Position
Pracownik Zmian Nocn Mcdonald Quote Chociszewo
Company
Mcdonalds Polska
Location
Chociszewo LU
Opening
17 May, 2018 4 days ago

Mcdonalds Polska Chociszewo urgently required following position for Pracownik Zmian Nocn Mcdonald Quote Chociszewo. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Pracownik Zmian Nocn Mcdonald Quote Chociszewo Jobs Vacancy in Mcdonalds Polska Chociszewo Jobs Details:

Pracownik na zmianę nocną w McDonald&quote;s Chociszewo

Miejsce pracy: Polska, lubuskie, Chociszewo

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
(możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy)
Za co będziesz odpowiadać?
  • prace porządkowe w sali, kuchni i terenie wokół restauracji w godzinach nocnych

Wymagania:

Czego oczekujemy?
  • pozytywnego nastawienia do pracy i gości restauracji
  • dyspozycyjność w godzinach 22:00-07:00
  • książeczki sanitarno-epidemiologicznej (jeśli jej nie masz, McDonald&quote;s ją sfinansuje)
  • nie wymagamy doświadczenia w gastronomii - na początku pracy zapewniamy wprowadzenie i wszystkie niezbędne szkolenia, ale jeśli już masz na koncie w tej branży - tym lepiej
  • zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferujemy:

Co oferujemy w zamian?
  • 2730zł brutto przy pełnym etacie i braku absencji
  • uczciwe warunki (wszyscy nasi pracownicy są zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę)
  • stabilne zatrudnienie dla osób w różnym wieku i z różnym doświadczeniem czy wykształceniem
  • możliwość skorzystania z programu Ubezpieczeń na Życie oraz pakietów sportowych i kulturalnych przygotowanych we współpracy z OK System Polska
  • kartę uprawniającą do korzystania ze zniżek w naszych restauracjach i zniżki na posiłki dla pracowników
  • możliwość zdobywania i rozwijania doświadczenia na różnych etapach życia zawodowego
  • realne możliwości awansu i rozwoju kompetencji
  • elastyczny grafik i możliwość pogodzenia pracy z innymi zobowiązaniami (np. szkołą, studiami, opieką nad dziećmi itp.)
  • odzież roboczą

Pozostałe informacje:

  • Rodzaj pracy:inne
  • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • Branża:Gastronomia, Hotelarstwo, Turystyka
  • Nr Ref.:MjQxNTVfMF8yMzMy
  • Data aktualizacji:19-04-2018
  • Data zamieszczenia:21-03-2018

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"

Jobs Vacancy Related to Pracownik Zmian Nocn Mcdonald Quote Chociszewo: