Odszy Specjalista Konkurs Jobs Vacancy in Alab Laboratoria Warszawa

Position
Odszy Specjalista Konkurs
Company
Alab Laboratoria
Location
Warszawa MZ
Opening
17 May, 2018 4 days ago

Alab Laboratoria Warszawa urgently required following position for Odszy Specjalista Konkurs. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Odszy Specjalista Konkurs Jobs Vacancy in Alab Laboratoria Warszawa Jobs Details:

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Monitorowanie ogłaszanych przetargów i konkursów.
  • Przygotowywanie, kompletowanie oraz weryfikacja dokumentacji konkursowej.
  • Odpowiadanie za terminowe składanie ofert.
  • Kontakt z działami firmy i kontrahentami.
  • Raportowanie procesu realizacji zamówień.
  • Analizowanie rynku i konkurencji.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Praktyczna znajomość MS Office – w szczególności MS Excel.
  • Sumienność i rzetelność.
  • Umiejętność działania pod presją czasu.
Dodatkowym atutem będzie:
  • Znajomość branży medycznej.
  • Znajomość PZP i Ustawy o Działalności Leczniczej.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość rozwoju u jednego z liderów wśród laboratoriów diagnostycznych w Polsce.
  • Kartę Multisport.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.