29 May

Szlifierz Odlew Eliwnych Pracownik Tymczasowy Jobs Vacancy in Company Francja

Position
Szlifierz Odlew Eliwnych Pracownik Tymczasowy
Location
Francja ZZ
Opening
29 May, 2018 25 days ago

Company Francja urgently required following position for Szlifierz Odlew Eliwnych Pracownik Tymczasowy. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Szlifierz Odlew Eliwnych Pracownik Tymczasowy Jobs Vacancy in Company Francja Jobs Details:

Agencja pracy tymczasowej EcoJob spółka z.o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

Opis stanowiska:

  • szlifowanie odlewów żeliwnych - dużych elementów,
  • praca w firmie produkującej różnego rodzaju elementy od rur po sprzęty mechaniczne,
  • wykańczanie odlewów, obcinanie zalewek (oddzielanie układu wlewowego, wykończenia, szlifowanie),
  • obrabiane części mają miedzy 100 kg a 7 ton- firma zapewnia na miejscu szkolenie z suwnicy,
  • obróbka plastyczna: okrawanie, skrobanie,
  • uporządkowanie części w zbiorniku specjalnie do tego przeznaczonym,
  • sortowanie odpadów w zależności od gatunków żeliwa,
  • sprawdzenie zgodności z wymaganiami materiału i EPI (indywidualnego wyposażenia ochronnego),
  • wykorzystanie narzędzia:
    • szlifierka przenośna,
    • akcesoria szlifierskie: frez, rulon,
    • tarcza/dysk o wymiarach: 300, 230 i 125,
    • młotek, przecinak, stempel,
    • suwnica i osprzęt do podnoszenia.

Wymagania :

  • min. 5 lat udokumentowanego doświadczenia w pracy na stanowisku szlifierz odlewów żeliwnych,
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód do dyspozycji,
  • bardzo dobra kondycja fizyczna,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka francuskiego.

Oferujemy :

  • polską umowę o pracę tymczasową na czas określony,
  • stawkę godzinową 10,15 euro brutto/h,
  • dodatek żywieniowy 6,30 euro netto za każdy przepracowany dzień,
  • 10% zaliczkę za ekwiwalent urlopowy (wypłacana do miesięcznego wynagrodzenia brutto),
  • 10% premię końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy),
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • przejazd do Francji.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Jobs Vacancy Related to Szlifierz Odlew Eliwnych Pracownik Tymczasowy: