17 May

Odsza Ksi Gowa Odszy Gowy Jobs Vacancy in Company Katowice

Position
Odsza Ksi Gowa Odszy Gowy
Location
Katowice SL
Opening
17 May, 2018 3 days ago

Company Katowice urgently required following position for Odsza Ksi Gowa Odszy Gowy. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Odsza Ksi Gowa Odszy Gowy Jobs Vacancy in Company Katowice Jobs Details:

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Katowice

Opis stanowiska:

  • Wprowadzanie i dekretowanie dokumentów w systemie,
  • Przygotowywanie przelewów,
  • Wystawianie faktur sprzedażowych,
  • Windykację należności,
  • Rozliczanie delegacji,
  • Przekazywanie danych do list płac do działu kadr i płac,
  • Wykonywanie innych zadań niezbędnych na tym stanowisku.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Minimum półroczne doświadczenie na stanowisku księgowym lub pokrewnym,
  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem,
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie mile widziana,
  • Wysokie zdolności interpersonalne,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Zaangażowanie i chęci wykonywania powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • Pełne wsparcie, wdrożenie na stanowisko pracy oraz mentoring w trakcie pracy,
  • Pracę w bardzo pozytywnej atmosferze w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej i premii oraz inne atrakcyjne benefity (bony świąteczne, ZFŚS, wczasy pod gruszą, imprezy integracyjne i wiele innych),
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji, m.in. poprzez bogaty system szkoleń oraz naukę języka angielskiego w godzinach pracy.

Pozostałe informacje:

  • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • Nr Ref.:-
  • Data aktualizacji:04-05-2018
  • Data zamieszczenia:06-04-2018

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv) na adres: praca@smart-hr.pl