Pracownik Produkcji Pakowanie Atek Jobs Vacancy in Gruppen Aps Norwegia

Position
Pracownik Produkcji Pakowanie Atek
Company
Gruppen Aps
Location
Norwegia ZZ
Opening
17 May, 2018 5 days ago

Gruppen Aps Norwegia urgently required following position for Pracownik Produkcji Pakowanie Atek. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Pracownik Produkcji Pakowanie Atek Jobs Vacancy in Gruppen Aps Norwegia Jobs Details:

Pracownik produkcji - pakowanie sałatek

Miejsce pracy: Norwegia, , Stavanger

Opis stanowiska:

(oferta pracy DLA PAR)
Rozpoczęcie pracy: koniec marca
Okres pracy: pierwsza umowa na 3 miesiące (z możliwością podjęcia pracy na stałe)
Miejsce pracy: Norwegia
Ilość wakatów: 10
Zakres obowiązków:
  • pakowanie warzyw i owoców w plastikowe pudełka,
  • układanie pudełek z sałatami,
  • kontrola jakości.

Wymagania:

Oczekujemy:
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • mile widziane wykształcenie techniczne lub umiejętność obsługiwania maszyn produkcyjnych,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku wymagane,
  • zaangażowanie,
  • dyspozycyjność w podanym terminie,
  • dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,
  • własny samochód (dojazdy do pracy).
  • dobry stan zdrowia.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • stawka godzinowa 131 NOK (14 €) plus dodatek wakacyjny,
  • średnie zarobki miesięczne brutto: 18000 NOK (2 000 €),
  • 37 h w tygodniu,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy na stałe,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
  • możliwość zaliczki do 3000 koron,
- pomoc w organizacji mieszkania, 80 - 100 kr/doba (ok. 30 km od miejsca pracy, dobre warunki mieszkaniowe),
  • duńska umowa z oddelegowaniem do Norwegii,
  • obsługa administracyjna oraz opieka polskiego koordynatora.

Pozostałe informacje:

  • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • Branża:Produkcja
  • Nr Ref.:-
  • Data aktualizacji:20-04-2018
  • Data zamieszczenia:23-03-2018

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: rekrutacja@pf-gruppen.com

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"