Lider Plac Wki Bankowej Jobs Vacancy in Getin Bank Pruszcz Gdański

Position
Lider Plac Wki Bankowej
Company
Getin Bank
Location
Pruszcz Gdański PM
Opening
17 May, 2018 5 days ago

Getin Bank Pruszcz Gdański urgently required following position for Lider Plac Wki Bankowej. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Lider Plac Wki Bankowej Jobs Vacancy in Getin Bank Pruszcz Gdański Jobs Details:

Opis stanowiska:
  • liczne działania sprzedażowe, promujące placówkę bankową w danym mieście,
  • wsparcie merytoryczne i sprzedażowe podległych pracowników,
  • sprzedaż i budowanie relacji z klientami,
  • odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych,
  • rekrutacja pracowników,
  • dbanie o efektywność pracowników,
  • budowanie relacji z klientami tak aby znali Ciebie z imienia i wiedzieli że pomożesz im w wielu innych sprawach, nie tylko finansowych.
Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych, ubezpieczeniowych,
  • znajomość etapów rozmowy handlowej, analizy potrzeb, czyli zadawania pytań,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • prawo jazdy kat. B.,
  • komunikatywność, pozytywna energia (uśmiech na twarzy mile widziany), otwartość na klienta,
  • podstawowa umiejętność pracy z komputerem, pocztą email, Excel, czasem Word.
Oferujemy:
  • umowę o pracę z załącznikiem prowizyjnym, który jest przyjazny i czytelny,
  • wynagrodzenie podstawowe od 3000 zł - 3800 zł brutto w zależności od Twoich kompetencji i doświadczenia,
  • cele sprzedażowe miesięczne, które są realne opierające się tylko na produkcie kredytu gotówkowego - (u nas zasada SMART obowiązuje),
  • liczne benefity socjalne,
  • udział dla najlepszych w konferencjach sprzedażowych, licznych szkolenia,
  • narzędzia pracy - telefon, laptop, auto (dla pracowników placówki),
  • liczne konkursy, bonusy sprzedażowe,
  • wsparcie w postaci szkolenia wstępnego, oraz wsparcie indywidualne trenera sprzedaży i produktu,
  • możliwość rozwoju/awansu.