Odszy Projektant Programista Junior Designer Programmer Jobs Vacancy in Dxc Warszawa

Position
Odszy Projektant Programista Junior Designer Programmer
Company
Dxc
Location
Warszawa MZ
Opening
17 May, 2018 5 days ago

Dxc Warszawa urgently required following position for Odszy Projektant Programista Junior Designer Programmer. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Odszy Projektant Programista Junior Designer Programmer Jobs Vacancy in Dxc Warszawa Jobs Details:

Job Description:
Spółka DXC Technology (NYSE: DXC ) to niezależny, światowy lider w zakresie kompleksowych usług IT, wspierający klientów w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań. Stworzona przez połączenie firmy CSC oraz działu Enterprise Services wydzielonego z Hewlett Packard Enterprise, DXC Technology obługuje blisko 6000 klientów z sektora prywatnego i publicznego w 70 krajach świata. Niezależność technologiczna, globalny talent i wielopłaszczyznowe partnerstwo to fundamentalne wartości marki tworzące razem siłę napędową dla usług i rozwiązań IT nowej generacji. DXC Technology jest rozpoznawalną marką wśród najlepszych profesjonalistów na całym świecie. Przeczytaj więcej na stronie: http://www.dxc.technology/.

Application Services Global Delivery Polska z siedzibą w Warszawie oferuje rozwój oprogramowania oraz usług serwisowych dla klientów DXC na całym świecie. Polskie Centrum skupia się na Data Warehousing/Business Intelligence, Web Solutions, SAP R/3 na wdrożeniach SAP BW, Application Management, Quality Assurance & Testing, Business and Systems Analysis. Większość pracowników GDAS Polska posiadają wiele certyfikatów z Oracle, Sun, Microsoft, SAP, OBI, ISEB, ISTQB, ITIL, CMMI, PMP i Six Sigma.

Młodszy Projektant - Programista
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
Projektowanie i implementacja aplikacji w Javie/JEE
Tworzenie testów jednostkowych
Utrzymywanie istniejących aplikacji
Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
Min 3 lata praktycznego doświadczenie w programowaniu opartym na Javie/JEE
Znajomość przynajmniej jednego z rozwiązań backendowych
(np. Spring, EJB, JPA/Hibernate)
Praktyczne doświadczenie z przynajmniej jednym wiodącym RDBMS
(np. Oracle, PostgreSQL, MySQL)
Znajomość przynajmniej jednego z rozwiązań frontendowych
(np. AngularJS, HTML5, CSS, JavaScript/TypeScript, Bootstrap, JSF, Ext JS, React.js)
Znajomość narzędzi kontroli wersji (np. Git)
Praktyczna znajomość UML
Znajomość narzędzi do budowania/zarządzania zależnościami (np. Mavena) i narzędzi Continuous Integration
Komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

Mile widziane:
Znajomość jednej z baz danych NoSQL (np. Cassandra, Redis, MongoDB, CouchDB)
Znajomość narzędzi AWS, Dockera, tematyki cloud native/mikroserwisów
Znajomość platform integracyjnych JBoss Fuse, MuleESB, Apache Camel
Znajomość zagadnień DevOps
Doświadczenie w pracy z metodykami Agile/TDD
Komunikatywna znajomość innego języka obcego (np. niemieckiego)
Wykształcenie wyższe kierunkowe

Oferujemy:
Nie tylko stabilną pracę w dobrze znanej firmie, ale zapewniamy również atrakcyjne środowisko pracy, w którym można spotkać wiele inspirujących osób z całego świata. Miejsce, w którym można się rozwijać, pracować z ekspertami, mieć okazję do relaksu i zabawy, a także korzystać z wielu zajęć dopasowanych dla naszych pracowników i ich stylu życia.
Prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin
Karta Multisport
Pakiet ubezpieczeń na życie
Program Pomocy Pracownikom - pomoc w trudnej sytuacji życiowej
Owoce w biurze
Wspieranie work-life balance, w tym elastyczny czas pracy z możliwością pracy z domu
Szkolenia, możliwości rozwoju osobistego i awansu w firmie

Jobs Vacancy Related to Odszy Projektant Programista Junior Designer Programmer: