17 May

Odszy Menad Jobs Vacancy in Mcdonalds Polska Zakopane

Position
Odszy Menad
Company
Mcdonalds Polska
Location
Zakopane ML
Opening
17 May, 2018 30+ days ago

Mcdonalds Polska Zakopane urgently required following position for Odszy Menad. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Odszy Menad Jobs Vacancy in Mcdonalds Polska Zakopane Jobs Details:

Młodszy menadżer

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Zakopane

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
(możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy)
Za co będziesz odpowiadać?
  • kierowanie restauracją lub obszarem restauracji podczas zmiany
  • koordynowanie pracy zespołu pracowników
  • nadzorowanie przestrzegania procedur
  • wprowadzanie danych i sporządzanie raportów

Wymagania:

Czego oczekujemy?
  • zdolności do pracy w zespole i kierowania ludźmi
  • energii, zaangażowania i sumienności
  • umiejętności podejmowania decyzji
  • pozytywnego nastawienia do pracy i gości restauracji
  • nie wymagamy doświadczenia w gastronomii - na początku pracy zapewniamy wprowadzenie i wszystkie niezbędne szkolenia, ale jeśli już masz na koncie pracę w branży - tym lepiej

Oferujemy:

Co oferujemy w zamian?
  • stałą pracę na pełen etat
  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia
  • elastyczny grafik pracy
  • możliwość dołączenia do programów sportowych
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • system wynagrodzeń i system premiowy bezpośrednio związany z efektywnością i wynikami pracy

Pozostałe informacje:

  • Rodzaj pracy:kadra kierownicza/zarządzająca
  • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • Branża:Gastronomia, Hotelarstwo, Turystyka
  • Nr Ref.:MTk3ODRfMF8yMzIy
  • Data aktualizacji:26-04-2018
  • Data zamieszczenia:29-03-2018

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"