Starszy Projektant Programista Aplikacji Webowych Python Jobs Vacancy in Solwit Gdańsk

Position
Starszy Projektant Programista Aplikacji Webowych Python
Company
Solwit
Location
Gdańsk PM
Opening
17 May, 2018 3 days ago

Solwit Gdańsk urgently required following position for Starszy Projektant Programista Aplikacji Webowych Python. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Starszy Projektant Programista Aplikacji Webowych Python Jobs Vacancy in Solwit Gdańsk Jobs Details:

Wymagania
wykształcenie wyższe kierunkowe lub adekwatne doswiadczenie zawodowe,
biegła znajomość OOP (object oriented programming), zasad SOLID, różnych paradygmatów programowania
biegła znajomośc programowania w Python (minimum 5 lat)
doświadczenie w pracy z dowolnym frameworkiem webowym (minimum 2 lata)
doświadczenie w pracy z bazami danych (relacyjne / NoSQL)
znajomość dowolnego frameworku testowego oraz podejścia TDD,
doświadczenie w pracy z narzędziami: Git, konsola GNU/Linux, (Jira/Redmine/Assembla)
umiejętność konfiguracji środowiska pracy w systemach Windows, GNU/Linux
znajomość i umiejętność zastosowania wzorców projektowych
znajomość protokołu HTTP, RESTful API
znajomość architektury client-serwer
angielski w stopniu komunikatywnym, czytanie i pisanie dokumentacji,
otwarcie na poznanie tematów z obszaru frontend

Mile widziane:
świadomość różnych architektur rozwiązań webowych (on-premise, konteneryzacja, maszyny wirtualne, serverless, mikroserwisy, IaaS, PaaS)
znajomość Django / Djangae / Flask / Bottle / Pyramid
znajomość Google Cloud Platform (Google App Engine)
doświadczenie z obszarów frontend
znajomość Java / JavaScript / TypeScript
znajomość Jenkins / ant / ipython / click
znajomość GWT
znajomość HTML5 / Sass / CSS / Angular2
SCRUM / Kanban
znajomość PyCharm
Opis projektu
Masz szansę dołączyć do doświadczonego zespołu programistów odpowiedzialnego za utrzymanie i rozwój dużego ekosystemu aplikacji związanych z elektroniczną edukacją. Nasz projekt, realizowany w oparciu o innowacyjne rozwiązania chmurowe, pozwala na rozwój w dziedzinach wciąż stanowiących w Polsce nowość, umożliwiając tym samym zdobycie unikalnych umiejętności. Ponad 6 lat doświadczeń w realizowaniu projektu stanowi gwarancję stabilnego środowiska pracy, a obecność certyfikowanych specjalistów i dostęp do szkoleń pomaga szybko stać się pełnoprawnym członkiem zespołu.

Jeśli lubisz się uczyć, pracować w zwinnym środowisku, realizować zdania w krótkich iteracjach i podejmować decyzje w oparciu o logiczne przesłanki - jest to stanowisko dla Ciebie.
Obowiązki
estymacja zadań i ich realizacja w wyznaczonym terminie
aktywny udział w pracy zespołu
planowanie swoich obowiazków w trybie dziennym (stand-up)
projektowanie, realizacja i utrzymanie rozwiązań programistycznych samodzielnie i zespołowo
tworzenie i utrzymywanie dokumentacji projektowej
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz" .

Jobs Vacancy Related to Starszy Projektant Programista Aplikacji Webowych Python:

17May

Starszy Projektant Programista Aplikacji Webowych Python Jobs Vacancy in Solwit Gdańsk. Solwit Gdańsk opening great career opportunity and jobs vacancy for Starszy Projektant Programista Aplikacji Webowych Python position. This jobs vacancy will be open for new jobs applicant starting for 17 May, 2018. Starszy projektant-programista aplikacji webowych (Python). Masz szansę dołączyć do doświadczonego zespołu programistów odpowiedzialnego za utrzymanie i rozwój... ... Continue reading -->