17 May

Asystent Oddzia Mleasing Jobs Vacancy in Mbank Kraków

Position
Asystent Oddzia Mleasing
Company
Mbank
Location
Kraków ML
Opening
17 May, 2018 4 days ago

Mbank Kraków urgently required following position for Asystent Oddzia Mleasing. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Asystent Oddzia Mleasing Jobs Vacancy in Mbank Kraków Jobs Details:

Zakres obowiązków:

  • bieżąca współpraca z zespołem handlowym
  • przygotowywanie dokumentacji leasingowej
  • wsparcie w prowadzeniu korespondencji handlowej
  • pomoc nad całokształtem realizacji transakcji

Oczekujemy:

  • wykształcenie średnie (mile widziane wyższe ekonomiczne)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych
  • wiedza z zakresu ekonomii, podstawowych zagadnień z obszaru finansowania inwestycji
  • swobodna obsługa urządzeń biurowych
  • praktyczna znajomości pakietu MS Office,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dobre umiejętności personalne, umiejętność pracy w zespole
  • zorientowanie na cel i nastawienie na zadaniowy tryb pracy
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (zatrudnienie przez firmę zewnętrzną)
  • przyjazne środowisko pracy w międzynarodowej organizacji
  • możliwości nabycia ciekawego doświadczenia zawodowego

Wysyłając niniejszą ofertę pracy wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w niej moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, w związku z aplikowaniem na ww. stanowisko, jak również dla przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zostałem poinformowany o: 1/ przysługujących mi prawach m.in. dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wyrażenia sprzeciwu na przetwarzanie dotyczących mnie danych; 2/ miejscu publikowania aktualnego wykazu spółek wchodzących w skład Grupy mBanku S.A. tzn. na stronie internetowej www.mbank.pl