Konserwator Restauracji Mcdonald Nak Nad Noteci Jobs Vacancy in Mcdonalds Polska Nakło nad Notecią

Position
Konserwator Restauracji Mcdonald Nak Nad Noteci
Company
Mcdonalds Polska
Location
Nakło nad Notecią KP
Opening
17 May, 2018 3 days ago

Mcdonalds Polska Nakło nad Notecią urgently required following position for Konserwator Restauracji Mcdonald Nak Nad Noteci. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Konserwator Restauracji Mcdonald Nak Nad Noteci Jobs Vacancy in Mcdonalds Polska Nakło nad Notecią Jobs Details:

Konserwator w restauracji McDonald's Nakło nad Notecią

Miejsce pracy: Polska, kujawsko-pomorskie, Nakło nad Notecią

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
(możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy)
Za co będziesz odpowiadać?
  • bieżące naprawy narzędzi, sprzętów i urządzeń znajdujących się w restauracji
  • usuwanie usterek zgodnie z ustaleniami z kierownictwem restauracji
  • bieżące prace na terenie zewnętrznym wokół restauracji
  • drobne prace remontowo-budowlane
  • dbanie o porządek i stan wykorzystywanych narzędzi i urządzeń

Wymagania:

Czego oczekujemy?
  • mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku
  • dyspozycyjność
  • pełne zaangażowanie
  • odpowiedzialność i sumienność

Oferujemy:

Co oferujemy w zamian?
  • stabilne zatrudnienie dla osób w różnym wieku i z różnym doświadczeniem czy wykształceniem
  • program wdrożenia do pracy dostosowany do twoich potrzeb
  • możliwość zdobywania i rozwijania doświadczenia na różnych etapach życia zawodowego, a dla chętnych także realne możliwości awansu - zobacz więcej
  • uczciwe warunki (wszyscy nasi pracownicy są zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę, zawsze terminowo wypłacamy wynagrodzenie wg ustalonych warunków)
  • elastyczny grafik i możliwość pogodzenia pracy z innymi zobowiązaniami
  • pracę w miejscu, w którym ceni się atmosferę, szacunek i wzajemne relacje

Pozostałe informacje:

  • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • Branża:Gastronomia, Hotelarstwo, Turystyka
  • Nr Ref.:MjAwMzhfMF8yNDEw
  • Data aktualizacji:27-04-2018
  • Data zamieszczenia:30-03-2018

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"

Jobs Vacancy Related to Konserwator Restauracji Mcdonald Nak Nad Noteci: