Specjalista Transportu Obs Ugi Celnej Jobs Vacancy in Grupa Kan Białystok

Position
Specjalista Transportu Obs Ugi Celnej
Company
Grupa Kan
Location
Białystok PL
Opening
17 May, 2018 9 days ago

Grupa Kan Białystok urgently required following position for Specjalista Transportu Obs Ugi Celnej. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Specjalista Transportu Obs Ugi Celnej Jobs Vacancy in Grupa Kan Białystok Jobs Details:

Wymagania

Wymagania:

  • kilka lat pracy w firmie spedycyjnej lub transportowej
  • doświadczenie w pracy na giełdzie transportowej
  • umiejętność planowania transportu
  • doświadczenie w zakresie budżetowania transportowego
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu INTRASTAT
  • praktyczna umiejętność dokonywania prostych odpraw celnych – dodatkowy atut
  • znajomość j. rosyjskiego i/lub j. angielskiego – umożliwiająca swobodną komunikację
  • wykształcenie wyższe preferowane kierunek logistyka

Główne zadania na stanowisku:

  • bieżące koordynowanie spraw związanych z transportem krajowym i zagranicznym
  • zamawianie usług transportowych krajowych i zagranicznych
  • zapewnienie terminowości realizacji dostaw oraz wysyłek
  • rozbudowa własnej bazy transportowej
  • optymalizacja kosztów związanych z transportem

Oferujemy

Oferujemy:

  • realizację ciekawych projektów oraz dużą samodzielność
  • wykorzystywanie znajomości języków obcych w codziennej pracy
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • kartę Multi Sport i Pakiet opieki medycznej

Jobs Vacancy Related to Specjalista Transportu Obs Ugi Celnej: