Odsza Ksi Gowa Netto Msc Warszawa Umowa Prac Jobs Vacancy in Agencja Rednictwa Pracy Find Staff Warszawa

Position
Odsza Ksi Gowa Netto Msc Warszawa Umowa Prac
Company
Agencja Rednictwa Pracy Find Staff
Location
Warszawa MZ
Opening
17 May, 2018 3 days ago

Agencja Rednictwa Pracy Find Staff Warszawa urgently required following position for Odsza Ksi Gowa Netto Msc Warszawa Umowa Prac. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Odsza Ksi Gowa Netto Msc Warszawa Umowa Prac Jobs Vacancy in Agencja Rednictwa Pracy Find Staff Warszawa Jobs Details:

Młodsza księgowa – 2 000 – 3 500zł netto/msc – Warszawa – umowa o pracę

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • kontrola prawidłowości dokumentów księgowych
  • bieżący kontakt z Klientami Biura
  • prowadzenie rejestru oraz kontrola środków trwałych,
  • czynności związane z zamknięciem miesiąca i roku oraz przygotowaniem sprawozdań finansowych/raportów okresowych (wspólnie z główną Księgową)
  • aktualizacja wiedzy w zakresie znajomości przepisów związanych z w/w obowiązkami

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe mile widziane (wystarczy średnie),
  • Praktyczna znajomość podstaw rachunkowości i przepisów podatkowych (VAT, pdop, pdof),
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności MS Excel),
  • minimum rok doświadczenia zawodowego
  • dokładność, sumienność, rzetelność oraz zaangażowanie w powierzone zadania
  • chęć poszerzania wiedzy,
  • umiejętność wyszukiwania informacji,
  • dobra organizacji czasu pracy i terminowość w realizacji zadań,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność samodzielnego sporządzania sprawozdań finansowych byłaby atutem
  • mile widziana znajomość systemu Symfonia
  • dobra znajomość języka angielskiego byłaby atutem

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wysokości 7 000 - 10 000zł netto/msc
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w bardzo znanej i dynamicznie rozwijającej się Firmie
  • Pracę przy ciekawym projekcie webowym dla kilku milionów Klientów w dużym zespole specjalistów
  • Możliwość rozwoju zawodowego (budżet szkoleniowy)
  • Dofinansowanie do karty Multisport oraz opieki medycznej

Pozostałe informacje:

  • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • Nr Ref.:-
  • Data aktualizacji:03-05-2018
  • Data zamieszczenia:05-04-2018

Osoby zainteresowane ofertą pracy oraz spełniający w/w warunki, prosimy o przesłania CV na adres office@findstaff.pl – tytuł wiadomości „Młodsza księgowa, Warszawa”

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"

Jobs Vacancy Related to Odsza Ksi Gowa Netto Msc Warszawa Umowa Prac: