11 Jun

Hydraulik Zaraz Udniowe Niemcy Niemiecka Umowa Jobs Vacancy in Company Niemcy

Position
Hydraulik Zaraz Udniowe Niemcy Niemiecka Umowa
Location
Niemcy ZZ
Opening
11 Jun, 2018 12 days ago

Company Niemcy urgently required following position for Hydraulik Zaraz Udniowe Niemcy Niemiecka Umowa. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Hydraulik Zaraz Udniowe Niemcy Niemiecka Umowa Jobs Vacancy in Company Niemcy Jobs Details:

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie instalacji sanitarnych na budowach
  • dbanie o najwyższą jakość wykonywanej pracy
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy

Oferujemy:

  • umowę na warunkach niemieckich z niemiecką agencją pracy
  • pracę w wymiarze minimum 35 h tygodniowo
  • wynagrodzenie wypłacane w EURO (12,50 brutto €/h + 50€ netto dieta za każdy dzień pracy, 11 € brutto dla pomocnika)
  • zakwaterowanie płatne, zorganizowane przez pracodawcę
  • wsparcie polskiego koordynatora podczas pobytu za granicą
  • długoterminowy kontrakt z możliwością podwyżki
Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • drobne narzędzia, ubiór roboczy, buty ochronne z podnoskiem
  • doświadczenie w pracy na stanowisku hydraulika
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • mile widziany własny samochód

Jobs Vacancy Related to Hydraulik Zaraz Udniowe Niemcy Niemiecka Umowa: