17 May

Umacz Zyka Niemieckiego Jobs Vacancy in Partner Wrocław

Position
Umacz Zyka Niemieckiego
Company
Partner
Location
Wrocław DO
Opening
17 May, 2018 30+ days ago

Partner Wrocław urgently required following position for Umacz Zyka Niemieckiego. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Umacz Zyka Niemieckiego Jobs Vacancy in Partner Wrocław Jobs Details:

Miejsce pracy Gliwice/Wrocław/Poznań

Województwo -

Zakres obowiązków
  • ciekawą pracę w zespole doświadczonych tłumaczy, księgowych, biegłych rewidentów,
doradców podatkowych, radców prawnych i adwokatów
  • w Gliwicach praca w biurze, w Poznaniu i Wrocławiu praca zdalna
  • profesjonalne szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • dostosowany do stażu pracy szeroki pakiet świadczeń obejmujący prywatną opiekę medyczną i platformę kafeteryjną
  • dwa dni w roku dodatkowo wolne od firmy
Poszukiwane kompetencje
  • biegła znajomość języka niemieckiego
  • wykształcenie wyższe: preferowane studia filologiczne (germanistyka, lingwistyka)
lub bardzo dobra znajomość niemieckiego i studia związane z prawem, podatkami,
księgowością, audytem
  • znajomość słownictwa fachowego z zakresu prawa, podatków, rachunkowości, marketingu oraz
doświadczenie w tłumaczeniach o takiej tematyce
  • mile widziane uprawnienia tłumacza przysięgłego
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana znajomość programu SDL Trados Studio
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy oraz pracy w zespole
  • samodzielność, skrupulatność oraz systematyczność w wykonywaniu swoich obowiązków
Oferujemy
  • miejsce pracy w naszym nowoczesnym biurze w Gliwicach, możliwość pracy zdalnej w Poznaniu, lub we Wrocławiu