17 May

Lider Cinno Jobs Vacancy in Mcdonalds Polska

Position
Lider Cinno
Company
Mcdonalds Polska
Location
LO
Opening
17 May, 2018 4 days ago

Mcdonalds Polska urgently required following position for Lider Cinno. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Lider Cinno Jobs Vacancy in Mcdonalds Polska Jobs Details:

Lider Gościnności

Miejsce pracy: Polska, łódzkie, MOP PARMA

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Za co będziesz odpowiadać?
  • tworzenie atmosfery i pozytywnych doświadczeń gości
w restauracji poprzez aktywne nawiązywanie kontaktu
  • budowanie ich pozytywnych doświadczeń
  • zapewnianie gościom spersonalizowanej obsługi
  • współpracę z innymi pracownikami oraz kadrą menedżerską restauracji

Wymagania:

Czego oczekujemy?
  • umiejętności nawiązywania relacji
  • otwartości na ludzi i ich potrzeby
  • dzielenia się entuzjazmem i wprowadzania pozytywnej atmosfery w restauracji

Oferujemy:

Co oferujemy w zamian?
-przejrzystą ścieżkę rozwoju na stanowiska managerskie w obrębie restauracji - zobacz więcej https://praca.mcdonalds.pl/co-oferujemy
  • odpowiedzialność za całokształt doświadczeń gości restauracji
  • możliwość rozwoju kompetencji i pakiet szkoleń z różnych obszarów
zarządzania
  • pracę w miejscu, w którym ceni się atmosferę i wzajemne relacje
  • uczciwe warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Grafik dostosowany do rozkładu jazdy busów

Pozostałe informacje:

  • Rodzaj pracy:inne
  • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • Branża:Gastronomia, Hotelarstwo, Turystyka
  • Nr Ref.:MjQ3NjlfMF8yMzMy
  • Data aktualizacji:03-05-2018
  • Data zamieszczenia:05-04-2018

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"