Spradawca Decor Home Design Jobs Vacancy in Decor Home Design Gdańsk

Position
Spradawca Decor Home Design
Company
Decor Home Design
Location
Gdańsk PM
Opening
17 May, 2018 4 days ago

Decor Home Design Gdańsk urgently required following position for Spradawca Decor Home Design. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Spradawca Decor Home Design Jobs Vacancy in Decor Home Design Gdańsk Jobs Details:

O nas:

Decor HOME&Design to jedyny i niepowtarzalny salon z dekoracjami w Trójmieście. Klient znajdzie tu najbardziej wyszukane oraz eleganckie żyrandole oraz lampy, jak również efektywne dodatki do każdego wnętrza. Oprócz tego, w naszej ofercie posiadamy szeroki wybór szkła kryształowego (karafki, kieliszki, wazony, misy) oraz eleganckie tekstylia, świeczniki, lustra i zegary w stylu glamour.
W tej chwili poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko: Sprzedawca.

Wymagania:

  • dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • uczciwość,
  • dbałość o prawidłową ekspozycję produktów i utrzymanie porządku w sklepie,
  • przykładna obsługa klientów,
  • pozytywne nastawienie oraz otwartość,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

Obowiązki:

  • obsługa klientów,
  • utrzymywanie czystości w miejscu pracy,
  • przygotowanie produktów zgodnie ze standardem.

Oferujemy:

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie,
  • premia za dobre wyniki,
  • elastyczny grafik pracy,
  • świetny klimat i przyjemne warunki pracy,
  • stabilność zatrudnienia.

Salon DECOR Home&DESIGN znajduje się w Galerii City Meble przy Al. Grunwaldzkiej 211 w Gdańsku.
Nasz salon czeka właśnie na Ciebie!!! Dołącz do zespołu, który tworzą ludzie pełni uśmiechu i pasji. Stań się częścią wyśmienitej atmosfery grupy. Zdobądź cenne doświadczenie od starszych kolegów i koleżanek.
Wyślij swoje CV już teraz i bądź pewny, że zadzwonimy do Ciebie, aby umówić się na spotkanie rekrutacyjne. Skorzystaj z okazji, tym bardziej, że nie wymagamy doświadczenia w sprzedaży. Powodzenia.