17 May

Ksi Gowy Jobs Vacancy in Kom Częstochowa

Position
Ksi Gowy
Company
Kom
Location
Częstochowa SL
Opening
17 May, 2018 30+ days ago

Kom Częstochowa urgently required following position for Ksi Gowy. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Ksi Gowy Jobs Vacancy in Kom Częstochowa Jobs Details:

Miejsce pracy: Częstochowa

nr ref: KS/04/2018

Liczba wakatów: 4

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Prowadzenie ewidencji operacji gospodarczych zgodnie z właściwymi przepisami prawa
  • Kontrola dokumentów księgowych pod kątem zgodności z wymogami formalnymi, ich dekretacja i księgowanie
  • Rozliczanie delegacji
  • Uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Kontrola sald kont księgowych
  • Monitorowanie należności
  • Sporządzanie sprawozdań i deklaracji dla US, GUS i inne
  • Archiwizacja dokumentów księgowych
  • Pomoc przy sporządzaniu wewnętrznych raportów i analiz

Wymagania:

  • Gotowość do podjęcia pracy na terenie Częstochowy
  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów i / lub rachunkowości
  • Doświadczenie w pracy w dziale księgowości
  • Bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości oraz pozostałych ustaw dotyczących sfery działalności gospodarczej
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Mile widziana znajomość programu Comarch Optima
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Samodzielność, dokładność, zaangażowanie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, w firmie o wysokich standardach
  • Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji