Nauczyciel Zyka Angielskiego Warszawa Netto Msc Umowa Prac Jobs Vacancy in Agencja Rednictwa Pracy Find Staff Warszawa

Agencja Rednictwa Pracy Find Staff Warszawa urgently required following position for Nauczyciel Zyka Angielskiego Warszawa Netto Msc Umowa Prac. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Nauczyciel Zyka Angielskiego Warszawa Netto Msc Umowa Prac Jobs Vacancy in Agencja Rednictwa Pracy Find Staff Warszawa Jobs Details:

Nauczyciel języka angielskiego- Warszawa - 3000 – 3200zł netto/msc - umowa o pracę

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

  • Samodzielne nauczanie
języka angielskiego w
szkole podstawowej (klasy 4-7) oraz gimnazjum (2-3
gimnazjum)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - filologia angielska
  • Uprawnienia pedagogiczne
  • Motywacja i chęć pracy z dziećmi i młodzieżą,
  • Otwartość,
  • Umiejętności interpersonalne,
  • Chęć rozwoju,
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w pracy nauczyciela

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie w wysokości 3000 - 3200zł netto/msc, z możliwością późniejszej podwyżki
  • Pracę w wymiarze 40h tygodniowo - w tym 20h dydaktycznych (preferowany cały etat, ale istnieje możliwość negocjacji)
  • Możliwość rozwoju
  • Pracę w ambitnym i dobrze współpracującym zespole

Pozostałe informacje:

  • Rodzaj pracy:praca umysłowa
  • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • Branża:Nauka, Edukacja
  • Nr Ref.:-
  • Data aktualizacji:03-05-2018
  • Data zamieszczenia:05-04-2018

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające wyżej wymienione warunki, prosimy o przesłania aplikacji w postaci CV, na adres: office@findstaff.pl – tytuł wiadomości „Nauczyciel języka angielskiego, Warszawa”

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"

Jobs Vacancy Related to Nauczyciel Zyka Angielskiego Warszawa Netto Msc Umowa Prac: