16 May

Odszy Ynier Oprogramowania Ril Jobs Vacancy in Samsung Electronics Polska Warszawa

Position
Odszy Ynier Oprogramowania Ril
Company
Samsung Electronics Polska
Location
Warszawa MZ
Opening
16 May, 2018 9 days ago

Samsung Electronics Polska Warszawa urgently required following position for Odszy Ynier Oprogramowania Ril. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Odszy Ynier Oprogramowania Ril Jobs Vacancy in Samsung Electronics Polska Warszawa Jobs Details:

Miejsce pracy: Warszawa
MB/PRIL/RIL

Zadania

  • Aktywny udział w utrzymaniu oraz rozwoju natywnego oprogramowania na najnowsze urządzenia mobilne z systemem Android
  • Praca nad rozwiązaniami wspierającymi proces optymalizacji połączeń TCP
  • Rozwój narzędzi diagnostycznych oraz do automatyzacji zadań
  • Współpraca z członkami zespołów projektowych w międzynarodowym środowisku

Wymagania

  • Dobra znajomość programowania w języku C/C++
  • Znajomość systemu operacyjnego Linux od strony programisty (user-space programming)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie wyższe o profilu informatyka/elektronika/telekomunikacja lub pokrewnym (lub studenci ostatniego roku)

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem

  • Dobra znajomość języka Java oraz systemu Android
  • Znajomość zagadnień programowania usług sieciowych w systemie Linux
  • Wiedza o stosie TCP/IP
  • Chęć poznania wyż.wym. zagadnień

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy w małym zespole
  • Atrakcyjny pakiet relokacyjny
  • Szkolenia w Korei Południowej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Imprezy zespołowe
  • Możliwość gry w piłkę nożną i koszykówkę
  • Prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologiczną)
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę lunchową
  • Możliwość testowania urządzeń Samsung przed premierą rynkową
  • Specjalne zniżki na produkty marki Samsung
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego