Konstruktor Projektant Cad Zykiem Niemieckim Jobs Vacancy in Polska Niemcy

Position
Konstruktor Projektant Cad Zykiem Niemieckim
Company
Polska
Location
Niemcy ZZ
Opening
17 May, 2018 4 days ago

Polska Niemcy urgently required following position for Konstruktor Projektant Cad Zykiem Niemieckim. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Konstruktor Projektant Cad Zykiem Niemieckim Jobs Vacancy in Polska Niemcy Jobs Details:

Firma e-r-s GmbH jest dynamicznie rozwijającą się firmą z oddziałami w kilku krajach Europy, specjalizującą się w zabudowie ogniotrwałej: izolacje i osuszanie (budowa i serwis: kotły i piece przemysłowe, spalarnie śmieci, instalacje przemysłu chemicznego i petrochemicznego, instalacje topienia i wylewania metali nieżelaznych oraz instalacje produkujące parę wodną).

Do swojego działu projektowego w centrali firmy w Klötze (Sachsen -Anhalt, Niemcy) firma e-r-s GmbH poszukuje absolwenta/ absolwentki bądź studenta/ studentki ostatniego roku studiów technicznych na stanowisko:

Konstruktor / projektant CAD z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Klötze (Niemcy)
Numer referencyjny: jobs.pl

Obowiązki:

  • Sporządzanie rysunków w programie AutoCad
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Współpraca z kierownikami projektów

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenia wyższego technicznego np. budownictwo i branże pokrewne.
  • Znajomości programu AutoCad
  • Umiejętności czytania rysunków technicznych
  • Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego - warunek konieczny
  • Gotowości do relokacji do Klötze / Niemcy (praca od pon.- pt.)

Mile widziane:

  • Znajomość programu Inventor
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy

Zapewniamy:

  • Umowę na okres próbny, z możliwością stałego zatrudnienia
  • Szkolenie w dziale projektowym
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Jobs Vacancy Related to Konstruktor Projektant Cad Zykiem Niemieckim: