Atne Praktyki Studenckie Prawnik Jobs Vacancy in Tom Szczecin

Position
Atne Praktyki Studenckie Prawnik
Company
Tom
Location
Szczecin ZA
Opening
17 May, 2018 30+ days ago

Tom Szczecin urgently required following position for Atne Praktyki Studenckie Prawnik. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Atne Praktyki Studenckie Prawnik Jobs Vacancy in Tom Szczecin Jobs Details:

Płatne praktyki studenckie - Prawnik

Miejsce pracy: Polska, zachodniopomorskie, Szczecin

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: DOP/prawnik/2018
Zakres Obowiązków:
  • sporządzanie oraz opiniowanie projektów umów
  • codzienna współpraca z działami sprzedaży poszczególnych spółek
  • udział w negocjacjach
  • zajmowanie się sprawami korporacyjnymi (KRS, uchwały, pełnomocnictwa)
  • udzielanie porad prawnych oraz przygotowywanie pism, opinii i informacji prawnych
  • wsparcie wewnętrznych działów, w szczególności w obszarze prawa pracy.
  • nadzór nad zarządzaniem nieruchomościami należącymi do poszczególnych spółek
  • aktywny udział w procesie wynajmu nieruchomości - pozyskiwanie najemców i negocjowanie warunków najmu.

Wymagania:

Profil Kandydata:
  • Student IV lub V roku prawa lub administracji.
  • samodzielność w działaniu, inicjatywa i ukierunkowanie na rozwiązanie problemu
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy i umiejętność pracy wielowątkowej
  • umiejętność pracy w zespole, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • zainteresowanie branżą IT będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie z ponad 25 letni doświadczeniem na rynku oraz możliwość realizacji własnych pomysłów
  • udział w ciekawych projektach, tym samym rozwój zawodowy
  • pracę w dynamicznym zespole zorientowanym na cel i efekty
  • możliwość nawiązania długoterminowej współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Pozostałe informacje:

  • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • Branża:Prawo
  • Nr Ref.:MjA0ODJfMF8yMjI0
  • Data aktualizacji:14-05-2018
  • Data zamieszczenia:14-05-2018

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"