Asystent Handlowych Sta Wakacyjny Jobs Vacancy in Atlanta Poland Gdańsk

Position
Asystent Handlowych Sta Wakacyjny
Company
Atlanta Poland
Location
Gdańsk PM
Opening
17 May, 2018 4 days ago

Atlanta Poland Gdańsk urgently required following position for Asystent Handlowych Sta Wakacyjny. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Asystent Handlowych Sta Wakacyjny Jobs Vacancy in Atlanta Poland Gdańsk Jobs Details:

Asystent ds. Handlowych B2C (staż wakacyjny)

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: pomorskie

Opis stanowiska

  • wsparcie w bieżącej pracy zespołu handlowego
  • bezpośrednie wsparcie w procesie sprzedaży
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • zdolności analityczne (umiejętność analizowania informacji i danych, odkrywania i dostrzegania zależności, wyciągania na ich podstawie wniosków)
  • dyscyplina, komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • chęć uczenia się

Oferujemy

  • umowę o płatny staż z możliwością przedłużenia współpracy w zależności od bieżących możliwości i zapotrzebowania firmy
  • rozwój zawodowy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Dziękujemy za każdą przesłaną aplikację,

jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami