20 May

Odszy Specjalista Administracyjno Ekonomicznych Jobs Vacancy in Company Gdańsk

Position
Odszy Specjalista Administracyjno Ekonomicznych
Location
Gdańsk PM
Opening
20 May, 2018 30+ days ago

Company Gdańsk urgently required following position for Odszy Specjalista Administracyjno Ekonomicznych. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Odszy Specjalista Administracyjno Ekonomicznych Jobs Vacancy in Company Gdańsk Jobs Details:

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Zobacz na mapie
Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków :
Opisywanie dokumentów księgowych, rozliczanie wyjazdów służbowych, prowadzenie i nadzór nad ewidencją czasu pracy.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Data rozpoczęcia:
30.06.2018
Wynagrodzenie brutto :
2 488,2 - 3 500 PLN
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód:
pozostali pracownicy obsługi biurowej
Typ propozycji:

Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania
Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), administracyjne
Pozostałe wymagania

Inne wymagania:
  • wykształcenie wyższe administracyjne, zdolność analitycznego myślenia, prawo jazdy kat. B, komunikatywna znajomosc języka angielskiego.Praca w godz. 8.00-16.00.Miejsce pracy: Gdańsk

Dane pracodawcy
Krótki opis działalności gospodarczej:

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu
Nazwa urzędu pracy:
Gdański Urząd Pracy
Adres: Zobacz na mapie
3 Maja 9, 80-802 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu:
Sara Just
Numer telefonu:
587325303
sara.just@gup.gdansk.pl
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:

Pozostałe dane

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0
Data dodania:
18.05.2018
Data aktualizacji:
22.05.2018
Data ważności:
18.06.2018
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
TAK
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE
Data udostępnienia na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia:
19.05.2018

Jobs Vacancy Related to Odszy Specjalista Administracyjno Ekonomicznych: