17 May

Ynier Budowy Praktyka Jobs Vacancy in Spec Bau Polska Łódź

Position
Ynier Budowy Praktyka
Company
Spec Bau Polska
Location
Łódź LO
Opening
17 May, 2018 2 days ago

Spec Bau Polska Łódź urgently required following position for Ynier Budowy Praktyka. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Ynier Budowy Praktyka Jobs Vacancy in Spec Bau Polska Łódź Jobs Details:

Miejsce pracy do wyboru: Katowice, Gliwice, Łódź

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
pomoc w koordynacji robót budowlanych

udział w odbiorach robót budowlanych

pomoc w kontroli i koordynacja bieżącej dokumentacji technicznej

przygotowanie raportów i zestawień

analiza harmonogramu robót budowlanych, dbanie o zachowanie terminowości ich wykonania, raportowanie odchyłek i zagrożeń

administracja biura budowy

pomoc w kontroli BHP przy realizacji robót budowlanych, instalacyjnych, wykończeniowych itp.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
statusu studenta 4 lub 5 roku studiów na kierunku Budownictwo lub pokrewne

rzetelności oraz dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w okresie min. 3 miesięcy (studenci dzienni/zaoczni)

znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym ( dodatkowo mile widziana znajomość języka niemieckiego)

dobrych zdolności organizatorskich

prawo jazdy kat. B

STUDENTOM ZAPEWNIAMY:
możliwość realizacji samodzielnych i odpowiedzialnych zadań, co daje możliwość wzbogacenia doświadczenia zawodowego

umowę zlecenie/ o pracę oraz stawkę godzinową

możliwość dalszego zatrudnienia dla najlepszych

Aplikacje prosimy wysyłać pod adres rekrutacja@specbaupolska.pl .

W tytule wiadomości proszę wpisać miasto, w jakim ma się odbyć praktyka.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz.883)”.