Pracownik Dzia Transportu Logistyki Jobs Vacancy in Group Sosnowiec

Position
Pracownik Dzia Transportu Logistyki
Company
Group
Location
Sosnowiec SL
Opening
17 May, 2018 3 days ago

Group Sosnowiec urgently required following position for Pracownik Dzia Transportu Logistyki. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Pracownik Dzia Transportu Logistyki Jobs Vacancy in Group Sosnowiec Jobs Details:

Pracownik działu transportu/logistyki

Miejsce pracy: Śląskie, Sosnowiec
Ofertę dodano: 2018-05-17
Numer ogłoszenia: 397827

Zadania:

o przygotowywanie bieżących wysyłek(na początek wysyłki krajowe),
o archiwizowanie dokumentów,
o kontakt się z klientami w sprawach bieżących,
o drobne prace biurowe.

Wymagania:

o min. średnie wykształcenie (mile widziany student studiów zaocznych),
o mile widziana znajomość języka angielskiego,
o dobra znajomość komputera

Nasz Klient oferuje:

o zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
o przyjemną pracę w stabilnej finansowo firmie.

Ogłoszenie pochodzi z JOBS.pl

Jobs Vacancy Related to Pracownik Dzia Transportu Logistyki: