Pracownik Szk Karski Zbi Sadzonek Jobs Vacancy in Gruppen Aps Dania

Position
Pracownik Szk Karski Zbi Sadzonek
Company
Gruppen Aps
Location
Dania ZZ
Opening
17 May, 2018 5 days ago

Gruppen Aps Dania urgently required following position for Pracownik Szk Karski Zbi Sadzonek. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Pracownik Szk Karski Zbi Sadzonek Jobs Vacancy in Gruppen Aps Dania Jobs Details:

Pracownik szkółkarski - zbiór sadzonek

Miejsce pracy: Dania, , Jutlandia, Dania

Opis stanowiska:

Rozpoczęcie pracy: od zaraz - do końca kwietnia, z możliwością przedłużenia kontraktu
Miejsce pracy: Jutlandia, Dania
Ilość wakatów: 50
Zakres obowiązków:
  • zbiór sadzonek jodły kaukaskiej

Wymagania:

Oczekujemy:
  • zaangażowanie w pracy,
  • dyspozycyjność w podanym terminie,
  • dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • własny samochód (dojazd do pracy),
  • dobry stan zdrowia

Oferujemy:

Oferujemy:
  • stawka godzinowa 70 DKK (9, 4 #8364;) plus 12, 5% dodatek wakacyjny do każdej przepracowanej godziny,
  • średnie zarobki miesięczne brutto: 14000 DKK (1900 #8364;),
  • możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy na stałe,
- 45 - 55 godzin w tygodniu,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
  • możliwość zaliczki do 3000 koron w pierwszym miesiącu pracy,
  • pomoc w organizacji mieszkania, około 20/30 km od miejsca pracy (100 kr/doba, dobre warunki mieszkaniowe),
  • duńska umowa,
  • obsługa administracyjna oraz opieka polskiego koordynatora

Pozostałe informacje:

  • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • Branża:Inne
  • Nr Ref.:-
  • Data aktualizacji:02-05-2018
  • Data zamieszczenia:04-04-2018

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: rekrutacja@pf-gruppen.com

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"