13 Mar

Rozdawanie Ulotek Skrzynek Pocztowych Jobs Vacancy in Warsaw Media House

Position
Rozdawanie Ulotek Skrzynek Pocztowych
Company
Warsaw Media House
Opening
13 Mar, 2018 30+ days ago

Warsaw Media House urgently required following position for Rozdawanie Ulotek Skrzynek Pocztowych. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Rozdawanie Ulotek Skrzynek Pocztowych Jobs Vacancy in Warsaw Media House Jobs Details:

Roznoszenie ulotek do rąk lub skrzynek pocztowych

Opis stanowiska

Warsaw Media House sp. z o.o. sp.k zajmuje się realizacją projektów wsparcia sprzedaży i reklamy zewnętrznej. Dystrybuujemy blisko 5,2 mln sztuk materiałów reklamowych na terenie całej Polski. Realizujemy kampanie Naszych Klientów w 313 miastach Polski. Ulotki wydajemy do rąk przechodni oraz skrzynek pocztowych. Zapewniamy naszym pracownikom niezbędne wyposażenie oraz najwyższe wynagrodzenie godzinowe.

Obecnie poszukujemy osób do pracy przy wydawaniu ulotek reklamowych (zarówno do bloków jak i rąk przechodni).

Praca przy wydawaniu ulotek. Kolportaż ulotek - praca. Wysokie stawki.

Miejsce pracy: Warszawa
Dni pracy: od 14.03.2018 do 30.04.2018
Stawka: 12 zł netto
Godziny pracy: elastyczne

Twoje przyszłe zadania:
Wydawanie ulotek reklamowych w ściśle określonych lokalizacjach. Możesz zacząć z Nami współpracę od zaraz. Szukamy osób, które chcą pracować cały etat jak również kilka godzin w miesiącu lub dziennie.

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŚLI:
Jesteś pracowity
Jesteś otwarty na kontakt z ludźmi
Masz minimum 17 lat
CO OFERUJEMY:
Wynagrodzenie oparte o stałą pensję godzinową i premie miesięczne
Swobodę działania i dużą decyzyjność - lubimy samodzielnych i kreatywnych
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie (zwiększyliśmy w 2017 roku zatrudnienie o 30 %)
Możliwość stałej współpracy

Wymagania

Min. 17 lat

Oferta

Stawkę godzinową 12 zł netto / h

Jobs Vacancy Related to Rozdawanie Ulotek Skrzynek Pocztowych: