Pracownik Obs Ugi Lokalu Jobs Vacancy in Transmix Częstochowa

Position
Pracownik Obs Ugi Lokalu
Company
Transmix
Location
Częstochowa SL
Opening
17 May, 2018 4 days ago

Transmix Częstochowa urgently required following position for Pracownik Obs Ugi Lokalu. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Pracownik Obs Ugi Lokalu Jobs Vacancy in Transmix Częstochowa Jobs Details:

PRACOWNIK OBSŁUGI LOKALU Meat& fit
Miasto Częstochowa
Zakres obowiązków:

Przygotowywanie posiłków zgodnie ze standardami obowiązującymi w sieci
Kontrola stanu zapasów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania lokalu
Przyjmowanie zamówień na posiłki
Przygotowywanie napojów alkoholowych i bezalkoholowych
Przyjmowanie płatności od klientów w formie gotówkowej i bezgotówkowej
Przyjmowanie zleceń telefonicznych od klientów oraz weryfikacja ich prawidłowej realizacji
Utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń i sprzętów gastronomicznych, narzędzi oraz naczyń
Aktywna współpraca z pozostałymi pracownikami lokalu

Wymagania:
Książeczka zdrowia SANEPiD
Elastyczny czas pracy (gotowość do pracy w trybie 2 dni pracy / 2 dni wolne)
Umiejętność pracy w zespole
Komunikatywność i zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych obowiązków
Doświadczenie w gastronomii będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
Pakiet szkoleń przygotowujących do rozpoczęcia pracy
Możliwość rozwoju zawodowego – cykl szkoleń podnoszących kwalifikacje
Pracę w dynamicznie rozwijającej się sieci gastronomicznej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV naCV w tytule wpisując Pracownik Obsługi Lokalu

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Jednocześnie informujemy, że oferty bez w/w oświadczenia nie będą rozpatrywane. Zapewniamy kandydatom całkowitą dyskrecję. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Rodzaj pracy: Pełny etat

Wynagrodzenie: 2 100,00zł - 2 900,00zł /miesiąc

Lokalizacja:

  • 42-216 Częstochowa