Odszy Specjalista Administracji Finans Jobs Vacancy in Click Network Kraków

Position
Odszy Specjalista Administracji Finans
Company
Click Network
Location
Kraków ML
Opening
17 May, 2018 3 days ago

Click Network Kraków urgently required following position for Odszy Specjalista Administracji Finans. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Odszy Specjalista Administracji Finans Jobs Vacancy in Click Network Kraków Jobs Details:

Opis stanowiska:

  • Wystawianie faktur sprzedażowych.
  • Ewidencjonowanie faktur zakupowych.
  • Kontakt z biurem rachunkowym.
  • Kontakt z urzędami m.in. ZUS, Urząd Skarbowy i inne.
  • Kontakt z dostawcami
  • Wsparcie w zarządzaniu płynnością finansową.
  • Obsługa systemu księgowego Enova.
  • Współpraca z innymi działami firmy.
  • Sporządzaniu pism do Urzędu Skarbowego, ZUS-u i innych instytucji.
  • Korespondencji i negocjacji z kontrahentami/dostawcami/odbiorcami.
  • Bieżącego Monitoringu i Windykacji Płatności od klientów.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin.

  • Minimum rok doświadczenia w pracy w dziale finansowym lub administracyjnym o zbliżonym zakresie obowiązków.
  • Umiejętności analityczne.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Excel).
  • Bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Skrupulatność oraz sumienność.
  • Samodzielność
  • Wysoka kultura osobista oraz komunikatywność.
  • Znajomość systemu Enova bądź innego.

Oferujemy:

  • Dokładnie opisana ŚCIEŻKA KARIERY, określona na 2 lata wraz z progresywnym wynagrodzeniem.
  • Wynagrodzenie początkowe uzależnione od doświadczenia.
  • Pracę w przyjaznym, dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów.
  • Stałą integrację wewnątrz zespołu poprzez wydarzenie branżowe i wyjazdy integracyjne.
  • Własny system szkoleń.
  • Pracę w centrum Krakowa w nowoczesnym, dobrze wyposażonym biurze.
  • Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę po okresie próbnym.
  • Pakiety medyczne oraz sportowe dla każdego z pracowników.

Jobs Vacancy Related to Odszy Specjalista Administracji Finans: