14 Apr

Malarz Budowlany Przemys Owy Jobs Vacancy in Company Zamość

Position
Malarz Budowlany Przemys Owy
Location
Zamość LL
Opening
14 Apr, 2018 30+ days ago

Company Zamość urgently required following position for Malarz Budowlany Przemys Owy. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Malarz Budowlany Przemys Owy Jobs Vacancy in Company Zamość Jobs Details:

Witam Państwa,

poszukuję na zlecenie szwajcarskiego pracodawcy z Zurych, Zug, Bern i okolice do : Malarzy budowlanych, jak też malarzy - lakierników przemysłowych U każdego kandydata wymagana jest znajomość języka niemieckiego i własne auto

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: Szwajcaria, różne miasta

Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

Długotrwala umowa o pracę z niemiecką agencją pracy tymczasowej (Zeitarbeit)

Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty

Godziny pracy: od 155 do 170 godz. miesięcznie + nadgodziny (Zeitkonto)

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:

Malowanie pomieszczeń i elewacji

Lakierowanie drzwi, okien i ram okiennych

Szpachlowanie, szlifowanie, gruntowanie

Tapetowanie

Ocieplanie budynków

Kładzenie płyt gipsowo-kartonowych

Wymagania:

Ukończony zawód malarz, udokumentowany świadectwem (szkola zawodowa, czeladnik albo mistrz) lub udokumentowane długoletnie doświadcznie jako malarz

Aktualne przynajmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe jako malarz i tapeciarz

Umiejętność przygotowania elewacji ścian pod malowanie, jak szpachlowanie, tynkowanie itp.

Konieczna znajomość języka niemieckiego

Konieczne posiadanie własnego auta do dojazdów z mieszkania do pracy

Oferujemy:

Szwajcarską umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

Wynagrodzenie brutto:29-36 Frch
Dieta netto od 16-18 frch dziennie
Wynagrodzenie miesięczne od 18000 do 22000 + nadgodziny

Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale płatne przez pracownika (czynsz wynosi od 600 do 700 Frch miesięcznie)

Bardzo proszę o propozycję kandydatów, najlepiej o przesłanie CV w języku niemieckim wraz z kopią uprawnień zawodowych i z podaniem terminu rozpoczęcia pracy kandydata, stopnia znajomości j. niemieckiego i posiadania auta.

W razie pytań jestem do dyspozycji.

Personel KOnsulting Agencja Praacy 14 948
ul.J.Kilińskiego 68 a
22-400 Zamość
wykształcenie
doświadczenie
znajomość języka niemieckiego
samochód