04 Jun

Ynier Wsparcia Technicznego Systemy Bezpiecze Stwa Jobs Vacancy in Schneider Electric Warszawa

Position
Ynier Wsparcia Technicznego Systemy Bezpiecze Stwa
Company
Schneider Electric
Location
Warszawa MZ
Opening
04 Jun, 2018 19 days ago

Schneider Electric Warszawa urgently required following position for Ynier Wsparcia Technicznego Systemy Bezpiecze Stwa. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Ynier Wsparcia Technicznego Systemy Bezpiecze Stwa Jobs Vacancy in Schneider Electric Warszawa Jobs Details:

Firma Schneider Electric jest liderem cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, w budownictwie komercyjnym i mieszkaniowym, centrach danych, obiektach infrastrukturalnych, energetyce oraz przemyśle.

Obsługujemy klientów w ponad 100 krajach, będąc wiodącym dostawcą w obszarze rozdziału energii średniego i niskiego napięcia, zasilania gwarantowanego oraz automatyki. Dostarczamy produkty oraz zintegrowane i efektywne rozwiązania, obejmujące systemy zasilania, sterowania oraz oprogramowanie.

Nasze zaangażowanie w innowacyjność, różnorodność oraz zrównoważony rozwój zapewnia niezawodny dostęp do energii każdemu, w każdym miejscu i w każdym momencie naszego życia. Nazywamy to LifeIsOn .

Główne zadania:
  • Wsparcie techniczne Partnerów w zakresie systemów security (kontrola dostępu i CCTV)
  • Współpraca z Działem Handlowym i Działem Marketingu (w zakresie: zarządzanie produktem, przygotowywanie ofert)
  • Prowadzenie szkoleń technicznych
  • Wsparcie w uruchomieniach oraz w diagnostyce urządzeń

Kwalifikacje

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w uruchamianiu i obsłudze systemów bezpieczeństwa
  • Wiedza z zakresu technologii kontroli dostępu i CCTV
  • Praktyczna wiedza z zakresu konfiguracji i zarzadzania sieciami IP
  • Uprawnienia w zakresie projektowania instalacji elektrycznych – mile widziane
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski (ok. 50% czasu pracy)

Oferujemy:
  • Interesującą pracę w firmie mającej znaczący udział w rynku
  • Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowych
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie I ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków, wczasów oraz nauki języków obcych)

Podstawowa lokalizacja

: PL-MZ-Warszawa

Harmonogram

: Praca w pełnym wymiarze godzin

Data wycofania

: Bieżący

Jobs Vacancy Related to Ynier Wsparcia Technicznego Systemy Bezpiecze Stwa: