Dyrektor Przedszkola Oddzia Obkowym Jobs Vacancy in Centrum Rozwoju Dziecka Wrocław

Position
Dyrektor Przedszkola Oddzia Obkowym
Company
Centrum Rozwoju Dziecka
Location
Wrocław DO
Opening
17 May, 2018 30+ days ago

Centrum Rozwoju Dziecka Wrocław urgently required following position for Dyrektor Przedszkola Oddzia Obkowym. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Dyrektor Przedszkola Oddzia Obkowym Jobs Vacancy in Centrum Rozwoju Dziecka Wrocław Jobs Details:

Dyrektor Przedszkola z oddziałem żłobkowym

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Wrocław

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie dwujęzyczną placówką przedszkolną z oddziałem żłobkowym
  • Realizowanie zadań statutowych oraz dbanie o rozwój i podnoszenie jakości pracy przedszkola
  • Organizacja pracy placówki
  • Sprawowanie nadzoru pedagogicznego
  • Reprezentowanie placówki na zewnątrz
  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji i relacje z rodzicami
  • Współpraca z placówkami współpracującymi
  • Rekrutowanie pracowników

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe pedagogiczne
  • Ukończony kurs zarządzania oświatą
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w kierowaniu przedszkolem niepublicznym
  • Umiejętność kierowania zespołem
  • Wysokie kompetencje interpersonalne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej dwujęzycznej placówce edukacyjnej
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Samodzielność i możliwość wdrażania autorskiego programu nauki języka angielskiego
  • Stabilną formę zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Pozostałe informacje:

  • Rodzaj pracy:inne
  • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • Branża:Nauka, Edukacja
  • Nr Ref.:1542515949
  • Data aktualizacji:17-05-2018
  • Data zamieszczenia:10-05-2018

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"

Jobs Vacancy Related to Dyrektor Przedszkola Oddzia Obkowym: