Specjalista Technicznego Wsparcia Sprzeda Jobs Vacancy in Harris Calorific International Bielawa

Position
Specjalista Technicznego Wsparcia Sprzeda
Company
Harris Calorific International
Location
Bielawa DO
Opening
17 May, 2018 5 days ago

Harris Calorific International Bielawa urgently required following position for Specjalista Technicznego Wsparcia Sprzeda. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Specjalista Technicznego Wsparcia Sprzeda Jobs Vacancy in Harris Calorific International Bielawa Jobs Details:

Miejsce pracy: Dzierżoniów, Dolny Śląsk

Firma: Harris Calorific International Sp. z o.o.

The Harris Products Group/Division of The Lincoln Electric Company

produkuje sprzęt do spawania i cięcia gazowego, przemysłowy i specjalistyczny sprzęt do regulacji gazu oraz systemy rozprowadzania gazu. Harris jest firmą, która stawia na ciągły rozwój zarówno w sferze produkcji, bezpieczeństwa pracy, satysfakcji klienta jak i na osobisty rozwój pracowników.

Opis stanowiska:

Stanowisko to zapewnia wiedzę techniczną i wsparcie w zakresie sprzedaży (wewnętrznej i zewnętrznej), obsłudze klienta, współpracy z pracownikami zakładu, dystrybutorami i użytkownikami końcowymi, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa i prawidłowego użytkowania urządzeń tlenowo-paliwowych marki Harris.

Osoba na tym stanowisku będzie wspierać klientów poprzez obsługę przychodzących zapytań . Będzie też koordynować zlecenia na specjalne zamówienia od działów technicznych, a także od sprzedaży zewnętrznej. Ponadto będzie koordynować terminową wysyłkę produktów z obsługą klienta i produkcją.

Zadania:

  • Odpowiadanie na zapytania dotyczące problemów technicznych, w tym wyboru produktów i obsługi użytkowania.
  • Ocena wymagań klientów dotyczących konkretnych produktów i aplikacji, aby móc zaoferować konkurencyjne rozwiązanie.
  • Zapewnienie najwyższej klasy rozwiązań technicznych i obsługę klienta dla istniejących i potencjalnych nowych użytkowników.
  • Wspomaganie obsługi klienta poprzez składanie zamówień, wybór produktów w zależności od dostępności i typu wysyłki.
  • Współpraca z personelem na wszystkich poziomach firmy Harris, aby edukować i rozwiązywać problemy techniczne.
  • Współpraca z personelem technicznym i produkcyjnym, w celu rekomendacji odpowiednich zmian w dokumentacji inżynieryjnej i produkcyjnej.
  • Zapewnienie wsparcia technicznego, prezentacji i szkoleń.
  • Współpraca z różnymi działami, w tym inżynierią, produkcją, kontrolą jakości, wysyłką i marketingiem na wszystkich etapach opracowywania nowego, specjalnego lub dostosowanego do nowych potrzeb produktu, aby zapewnić zadowolenie klienta.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta lub zarządzaniu produktem przez co najmniej 3 lata.
  • Doświadczenie w branży spawalniczej i/lub gazowej
  • Wykształcenie wyższe - min. licencjat, preferowane kierunki techniczne
  • Odpowiedni poziom wiedzy technicznej, umiejętność nauczenia się całej linii produktów.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne do reprezentowania firmy w kontaktach z klientami i budowania z nimi pozytywnych relacji.
  • Proaktywna i ukierunkowana na rozwiązania osobowość.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się koncernie produkcyjnym, o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku.
  • Perspektywy rozwoju i realizację ambicji zawodowych.

Osoby zainteresowane stanowiskiem prosimy o przesłanie CV zarówno w j. polskim jak i w j. angielskim na adres podany niżej.

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli::

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, (tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Open Minds Karolina Romanowska-Ciechan, Wrocław, 51-167, ul.Namysłowska 2/64. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z przeprowadzeniem postępowań rekrutacyjnych. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani /Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

Rodzaj pracy: Pełny etat

Jobs Vacancy Related to Specjalista Technicznego Wsparcia Sprzeda: