13 Jun

Asystent Dzia Zakup Jobs Vacancy in Jeronimo Martins Dystrybucja Warszawa

Position
Asystent Dzia Zakup
Company
Jeronimo Martins Dystrybucja
Location
Warszawa MZ
Opening
13 Jun, 2018 7 days ago

Jeronimo Martins Dystrybucja Warszawa urgently required following position for Asystent Dzia Zakup. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Asystent Dzia Zakup Jobs Vacancy in Jeronimo Martins Dystrybucja Warszawa Jobs Details:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • zapewnienie wsparcia pracy kupców,
  • przygotowywanie analiz sprzedaży,
  • komunikację z kupcami,
  • prace administracyjne związane z dokumentacją działu,
  • tworzenie raportów i zestawień,
  • wykonywanie tłumaczeń,
  • kontakt z dostawcami.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży handlowej,
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (mile widziana logistyka, zarządzanie łańcuchem dostaw),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie – minimum B2/C1,
  • dobra znajomość Pakietu MS Office, zwłaszcza programu Excel,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy z dużą ilością danych, skrupulatność i dokładność,
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • ciekawy zakres obowiązków i możliwości rozwoju zawodowego,
  • umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dostęp do bogatego pakietu socjalnego (20 programów socjalnych w tym: paczki świąteczne, dofinansowanie ubezpieczenia, dofinasowanie karty Multisport),
  • stabilność zatrudnienia.