Magazynier Magazynierka Bez Wiadczenia Dla Par Jobs Vacancy in Walter Fach Kraft Personal Gmbh Niemcy

Position
Magazynier Magazynierka Bez Wiadczenia Dla Par
Company
Walter Fach Kraft Personal Gmbh
Location
Niemcy ZZ
Opening
17 May, 2018 9 days ago

Walter Fach Kraft Personal Gmbh Niemcy urgently required following position for Magazynier Magazynierka Bez Wiadczenia Dla Par. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Magazynier Magazynierka Bez Wiadczenia Dla Par Jobs Vacancy in Walter Fach Kraft Personal Gmbh Niemcy Jobs Details:

Opis stanowiska:

Szukasz pracy za granicą, ale nie masz doświadczenia? Chcesz razem ze swoim partnerem/ partnerką zarabiać dobre pieniądze ? Ta oferta stworzona jest właśnie dla Ciebie!

Zakres obowiązków pracownika magazynu:

  • kompletowanie zamówień
  • praca w systemie zmianowym

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny)

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Mieszkanie w dogodnej lokalizacji oraz pokrycie minimum 60 % kosztów wynajmu przez pracodawcę
  • Niemieckie ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne
  • Płatne urlopy i premie świąteczne
  • Do 200 € za polecenie dodatkowego pracownika
  • Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.
  • Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bezpłatne ubranie robocze
  • Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, Kindergeld)
  • Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec

... oraz wiele więcej

Zainteresowany ?

Wyślij CV lub dzwoń

Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \\\'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)\\\'

Jobs Vacancy Related to Magazynier Magazynierka Bez Wiadczenia Dla Par: