Odszy Specjalista Obs Ugi Pacjent Jobs Vacancy in Medicover Szczecin

Position
Odszy Specjalista Obs Ugi Pacjent
Company
Medicover
Location
Szczecin ZA
Opening
17 May, 2018 30+ days ago

Medicover Szczecin urgently required following position for Odszy Specjalista Obs Ugi Pacjent. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Odszy Specjalista Obs Ugi Pacjent Jobs Vacancy in Medicover Szczecin Jobs Details:

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia Pacjentów. Są nas tysiące. Dołącz do nas!

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Pacjentów

Centrum Medicover Malczewskiego

ul. Jacka Malczewskiego 26

Szczecin

Coś o Tobie:

  • masz już pierwsze doświadczenia zawodowe, doświadczenie w obsłudze klienta lub branży medycznej będzie dużym atutem
  • filmy anglojęzyczne oglądasz bez napisów/lektora (poziom B1)
  • angażujesz się w 100% w to co robisz, a dodatkowo nie boisz się podejmowania nowych wyzwań
  • jesteś samodzielny w działaniu i posiadasz umiejętność podejmowania szybkich decyzji pod wpływem presji czasu lub stresu
  • wyróżniasz się inicjatywą i odpowiedzialnością
  • szukasz pracy, która wyróżni Twoje CV w przyszłości

Twoje obowiązki:

  • obsługa pacjentów (udzielanie informacji, umawianie i odwoływanie wizyt i badań, przyjmowanie płatności, przyjmowanie zapotrzebowań (np. na wystawienie recepty))
  • aktywne promowanie i sprzedaż produktów oraz usług (zachęcanie pacjentów do korzystania produktów i usług)

Pracując u nas oferujemy Ci:

  • wynagrodzenie podstawowe + premię
  • realne możliwości awansu już po 6 miesiącach (jasna ścieżka rozwoju pracownika)
  • możliwość zdobycia fajnego doświadczenia zawodowego
  • codzienne wsparcie zespołu
  • fantastyczną atmosferę pracy
  • na umowę o pracę szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
Zapraszamy do składania aplikacji!
Więcej informacji na temat firmy: www.medicover.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez Medicover Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96, 00- 807 Warszawa, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.