21 May

Specjalista Finans Jobs Vacancy in Tauron Obs Uga Klienta Katowice

Position
Specjalista Finans
Company
Tauron Obs Uga Klienta
Location
Katowice SL
Opening
21 May, 2018 30+ days ago

Tauron Obs Uga Klienta Katowice urgently required following position for Specjalista Finans. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Specjalista Finans Jobs Vacancy in Tauron Obs Uga Klienta Katowice Jobs Details:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy w obszarze finansów,
  • umiejętność korzystania z systemów bankowości elektronicznej,
  • znajomość systemów f
  • k,
  • dobra znajomość pakietu biurowego MS Office (w szczególności Excel),
  • zorientowanie na szczegóły i myślenie analityczne,
  • orientacja na klienta,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • planowanie i dobra organizacja pracy,
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem i presją czasu,

Zakres obowiązków:

  • ewidencja instrumentów finansowych,
  • księgowa i operacyjna obsługa zabezpieczeń pieniężnych,
  • obsługa kart płatniczych,
  • raportowanie na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne,
  • przygotowywanie i aktualizacja planów płynności,
  • zarządzanie przepływami środków pieniężnych

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się Spółce,
  • stabilne warunki pracy i pakiet świadczeń socjalnych,
  • możliwość rozwoju zawodowego.