Specjalista Zarz Dzania Produktem Kanale Ecommerce Jobs Vacancy in Lpp Gdańsk

Position
Specjalista Zarz Dzania Produktem Kanale Ecommerce
Company
Lpp
Location
Gdańsk PM
Opening
17 May, 2018 4 days ago

Lpp Gdańsk urgently required following position for Specjalista Zarz Dzania Produktem Kanale Ecommerce. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Specjalista Zarz Dzania Produktem Kanale Ecommerce Jobs Vacancy in Lpp Gdańsk Jobs Details:

Wymagania:

  • Posiada umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
  • Ma doświadczenie w zakresie tworzenia raportów i dokonywania analiz,
  • Interesuje się branżą modową oraz znajomość aktualnych trendów w kanale eCommerce,
  • Zna język angielski i/lub rosyjski na poziomie średniozaawansowanym,
  • Ma bardzo dobrą znajomość programu MS Excel.

Obowiązki:

  • Analiza asortymentu pod kątem sprzedaży i potencjału w e-sklepie,
  • Wnioskowanie na podstawie danych historycznych oraz obecnej sytuacji rynkowej o niezbędnych ilości produktów w e-sklepie,
  • Zapewnienie optymalnej ilości towarów w magazynach eCommerce w kontekście dostaw i odsyłek,
  • Wskazywanie potencjalnie atrakcyjnych artykułów w kanale eCommerce zbieżnych z aktualnymi trendami,
  • Rekomendowanie zmian w katalogach e-sklepu.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w młodym, kreatywnym zespole,
  • System premiowy uzależniony od wyników,
  • Możliwość realnego wpływu na zarządzanie produktem w e-sklepie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym, międzynarodowym środowisku pracy,
  • Świadczenia dodatkowe (pakiet medyczny, rekreacyjny, kupony zniżkowe do naszych sklepów, owoce w biurze, służbowe rowery),
  • Stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym.

W związku z dynamicznym rozwojem obszaru eCommerce poszukujemy osób do każdego z pięciu e-sklepów naszych marek: Reserved, Mohito Sinsay House, Cropp.

Jobs Vacancy Related to Specjalista Zarz Dzania Produktem Kanale Ecommerce: