Starszy Specjalista Ksi Gowo Jobs Vacancy in Tauron Obs Uga Klienta Katowice

Position
Starszy Specjalista Ksi Gowo
Company
Tauron Obs Uga Klienta
Location
Katowice SL
Opening
17 May, 2018 8 days ago

Tauron Obs Uga Klienta Katowice urgently required following position for Starszy Specjalista Ksi Gowo. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Starszy Specjalista Ksi Gowo Jobs Vacancy in Tauron Obs Uga Klienta Katowice Jobs Details:

  • Wykształcenie wyższe (Preferowane kierunki: Finanse i Rachunkowość).
    Minimum 4 letnie doświadczenie w obszarze księgowości i podatków.
    Wiedza w zakresie przepisów podatkowych, MSSF i ustawy o rachunkowości.
    Doświadczenie w obszarze środków trwałych i aktywów niematerialnych.
    Znajomość systemów finansowo księgowych klasy ERP i MS Office.
    Umiejętność analitycznego myślenia.
    Inicjatywa i bardzo dobra organizacja czasu pracy.
    Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Znajomość systemu SAP.

Zakres obowiązków:

  • Księgowanie zakupów środków trwałych i aktywów niematerialnych.
    Księgowanie dokumentów OT, LT, MT i innych ruchów związanych z majątkiem trwałym.
    Dokonywanie niezbędnych księgowań w ramach obsługiwanych procesów z zakresu majątku trwałego oraz tworzenie not do raportowania grupowego i pozyskiwanie informacji w tym zakresie.
    Rozwiązywanie bieżących problemów z obsługiwanego zakresu występujących w obsługiwanych Spółkach.
    Opracowywanie raportów i sprawozdań na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne obsługiwanej Spółki.

Oferujemy:

  • Docelowo umowę o pracę na czas nieokreślony.
    Pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się Spółce.
    Stabilne warunki pracy i pakiet świadczeń socjalnych.
    Możliwość rozwoju zawodowego.