24 Sep

Specjalista Planowania Sieci Wydziale Rozwoju Jobs Vacancy in Tauron Dystrybucja Limanowa

Position
Specjalista Planowania Sieci Wydziale Rozwoju
Company
Tauron Dystrybucja
Location
Limanowa ML
Opening
24 Sep, 2018 30+ days ago

Tauron Dystrybucja Limanowa urgently required following position for Specjalista Planowania Sieci Wydziale Rozwoju. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Specjalista Planowania Sieci Wydziale Rozwoju Jobs Vacancy in Tauron Dystrybucja Limanowa Jobs Details:

  • Wykształcenie średnie zawodowe (kierunek techniczny)
    Min. 1 rok doświadczenia w obszarze elektroenergetyki
    Znajomość Prawa energetycznego
    Znajomość MS Office, w szczególności Excel
    Budowanie partnerstwa, proponowanie ulepszeń, dążenie do osiągania wyników, podejmowanie decyzji, stałe doskonalenie się

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe (kierunek elektryczny)
    2 lata doświadczenia w obszarze elektroenergetyki
    Świadectwo kwalifikacyjne D
    Prawo jazdy kat. B
    Znajomość Prawa budowlanego
    Umiejętność czytania map geodezyjnych oraz tworzenia prezentacji
    Znajomość aplikacji Auto
  • CAD

Zakres obowiązków:

  • Udział w opracowywaniu tematycznych i obszarowych koncepcji rozwoju sieci dystrybucyjnej w Oddziale.
    Analizowanie układów pracy sieci dystrybucyjnej w Oddziale w aspekcie bezpieczeństwa dostaw energii elektrycznej, i umożliwienia przyłączania do sieci.
    Przyjmowanie, analizowanie i weryfikowanie zgłoszeń w zakresie potrzeb inwestycyjnych do planów inwestycyjnych i rozwoju z organizacji oraz z otoczenia zewnętrznego.
    Monitorowanie kondycji majątku sieciowego (wiek, struktura majątku sieciowego, wskaźniki uszkadzalności i niezawodności zasilania klientów) na potrzeby procesu planowania.
    Udział w priorytetyzacji, harmonogramowaniu potrzeb inwestycyjnych oraz wprowadzaniu zadań inwestycyjnych do planów inwestycyjnych i rozwoju w Oddziale.
    Przygotowywanie dokumentacji przedprojektowej dla zadań odtworzeniowych i rozwojowych do planów inwestycyjnych i rozwoju realizowanych w sieci dystrybucyjnej w Oddziale.
    Monitorowanie realizacji zadań odtworzeniowych i rozwojowych realizowanych w sieci dystrybucyjnej w Oddziale.
    Określanie warunków przyłączenia do sieci SN.
    Opiniowanie warunków technicznych przebudowy.
    Udział w opiniowaniu dokumentacji technicznej w zakresie zgodności z dokumentacją przedprojektową oraz warunkami przyłączenie do sieci SN oraz warunkami technicznymi przebudowy.
    Współpraca z jednostkami samorządu terytorialnego w zakresie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz planów zaopatrzenia w energię elektryczną.
    Opracowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki.

Oferujemy:

  • Profesjonalne wdrożenie do pracy na danym stanowisku,
    Interesującą pracę w zespole specjalistów z dużym doświadczeniem,
    Nowoczesne narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
    Szkolenia podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój zawodowy,
    Pakiet socjalny.

Jobs Vacancy Related to Specjalista Planowania Sieci Wydziale Rozwoju: