18 Nov

Pracownik Magazynowy Kompletacja Zam Wie Obs Uga Magazynu Pruszcz Gda Ski Jobs Vacancy in Emma Pruszcz Gdański

Pracownik Magazynowy Kompletacja Zam Wie Obs Uga Magazynu Pruszcz Gda Ski
Company
Emma
Location
Pruszcz Gdański PM
Opening
18 Nov, 2018 30 days ago

Emma Pruszcz Gdański urgently required following position for Pracownik Magazynowy Kompletacja Zam Wie Obs Uga Magazynu Pruszcz Gda Ski. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Pracownik Magazynowy Kompletacja Zam Wie Obs Uga Magazynu Pruszcz Gda Ski Jobs Vacancy in Emma Pruszcz Gdański Jobs Details:

Wymagania:

Sprawne poruszanie się obrębie zagadnień związanych z obsługa magazynu, obiegu dokumentów oraz gospodarki magazynowej.

Sumienność, dokładność, obowiązkowość,

Znajomość obsługi komputera, pakiet biurowy, sprawne poruszanie się w serwisach internetowych,

Mile widziane doświadczenie z pracą w Subiekcie.

Znajomość języka angielskiego w piśmie w stopniu komunikatywnym.

Obowiązki:

Kompletacja towarów w magazynie, przygotowywanie i realizacja wysyłek do klientów lokalnych i zagranicznych, utrzymanie porządku w magazynie towarów handlowych, przyjmowanie regularnych dostaw towarów, koordynacja poziomu stanów magazynowych,

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju poprzez poznawanie najnowszych rozwiązań z dziedziny e-handlu krajowego i zagranicznego. Duże możliwości dodatkowego wynagrodzenia. Miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole. Praca w godzinach od 8.00 do 16.00 Pn-Pt.

Opis dodatkowy

Prosimy o przesyłanie aplikacji wyłącznie drogą mailową oraz dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Jobs Vacancy Related to Pracownik Magazynowy Kompletacja Zam Wie Obs Uga Magazynu Pruszcz Gda Ski: