19 Sep

Dyrektor Biura Biurze Windykacji Wierzytelno Departamencie Kredyt Trudnych Jobs Vacancy in Bank Gospodarstwa Krajowego Warszawa

Bank Gospodarstwa Krajowego Warszawa urgently required following position for Dyrektor Biura Biurze Windykacji Wierzytelno Departamencie Kredyt Trudnych. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Dyrektor Biura Biurze Windykacji Wierzytelno Departamencie Kredyt Trudnych Jobs Vacancy in Bank Gospodarstwa Krajowego Warszawa Jobs Details:

Odpowiedzialność i zadania:

  • Zarządzanie i nadzorowanie orz akceptacja całokształtu prac prowadzonych przez biuro w zakresie windykacji wierzytelności w tym zarządzanie zespołem pracowników
  • Sprawowanie kontroli funkcjonalnej następnej w Biurze
  • Nadzorowanie przygotowywania dla podmiotu decyzyjnego wniosków wraz z propozycją decyzji, dotyczących sposobu i warunków dochodzenia wierzytelności obejmujących m.in. analizę wyboru ścieżki postępowania z wierzytelnością
  • Nadzorowanie przygotowywania projektów ugód z dłużnikami
  • Współpraca z sądami, komornikami, doradcami restrukturyzacyjnymi, nadzorcami sądowymi oraz bankami w przypadku m.in. dochodzenia finansowań konsorcjalnych, uczestnictwo w radzie/zgromadzeniu wierzycieli
  • Nadzorowanie procesu wyliczania utraty wartości ekspozycji kredytowych z uwzględnieniem aktualizacji wartości prawnych zabezpieczeń

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowanie kierunki: prawo, ekonomia, finanse, bankowość
  • Około 10 lat doświadczenia w bankowości w tym około 8 w obszarze windykacji wierzytelności
  • Znajomość przepisów prawa, w szczególności Prawa bankowego, Prawa restrukturyzacyjnego, Prawa upadłościowego, Kodeksu cywilnego, Kodeksu postępowania cywilnego, Kodeksu spółek handlowych oraz ustawy o księgach wieczystych i hipotece
  • Znajomość analizy ekonomiczno-finansowej przedsiębiorstw i prawnych zabezpieczeń wierzytelności
  • Znajomość procesu sprzedaży wierzytelności bankowych
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia umiejętności miękkich i twardych
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, świadczenia z ZFŚS, Pracowniczy Program Emerytalny)
  • Sekcje sportowe np. piłka nożna, narciarstwo, rowery, biegi, żeglarstwo, taniec
  • Program wolontariatu pracowniczego z godzinami wolnymi na jego realizację

Jobs Vacancy Related to Dyrektor Biura Biurze Windykacji Wierzytelno Departamencie Kredyt Trudnych: