19 Sep

Asystent Dzia Stobnie Przec Awiu Jobs Vacancy in Momox Stobno

Position
Asystent Dzia Stobnie Przec Awiu
Company
Momox
Location
Stobno ZA
Opening
19 Sep, 2018 30+ days ago

Momox Stobno urgently required following position for Asystent Dzia Stobnie Przec Awiu. Please read this job advertisement carefully before apply. There are some qualifications, experience and skills requirement that the employers require. Does your career history fit these requirements? Ensure you understand the role you are applying for and that it is suited to your skills and qualifications.

Asystent Dzia Stobnie Przec Awiu Jobs Vacancy in Momox Stobno Jobs Details:

TWOJE ZADANIA

  • ogólna administracja personalna
  • przygotowywanie wymaganych dokumentów dla pracowników, archiwizacja dokumentów
  • wykonywanie ogólnych prac biurowych, jak wprowadzanie danych do systemu
  • odpowiedzialność za kompletność dokumentów
  • opracowywanie korespondencji
  • koordynacja terminów

TWÓJ PROFIL

  • ukończone studia licencjackie w zakresie HR, administracji lub porównywalne wykształcenie
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku w obszarze HR lub obszarze administracji
  • dobra znajomość pakietu MS-Office
  • dobra znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego
  • komunikatywność
  • dobra organizacja pracy

OFERUJEMY

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatną opiekę medyczną
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • darmowe owoce każdego dnia

Das ist genau das Richtige für Dich? Dann bewirb Dich!

Mehr Informationen über uns erhältst Du unter momox.biz/karriere/.

Wir freuen uns auf Deine Bewerbung!

MOMOX Polska Sp. z o. o.
Stobno 74
72-002 Dołuje